HMS – systemy akumulacji ciepła

Austro_HMS Kamineinsatz

Artykuł wyjaśnia, dlaczego warto zaopatrzyć swój wkład kominkowy w systemy akumulacji ciepła. Dowiecie się Państwo, jak wpływają one na cykl grzewczy i na sam wkład, a także jakie niebezpieczeństwa powoduje brak tych elementów przy niewłaściwym stosowaniu kominka.

Cross Straceńców – Pizza Straceńców

pizza_stracencow

Firma Worldflame wsparła słynny Cross Straceńców. Dla wszystkich 800 uczestników biegu przygotowaliśmy tradycyjną włoską pizzę dla naładowania baterii. Zobaczcie, jak poradziliśmy sobie z tym trudnym zadaniem. Dzięki piecom Alfa Pizza ta kulinarno-sportowa przygoda była prawdziwą przyjemnością.

Wizyta u Producenta Alfa Refrattari we Włoszech

DSC_0205

Zespół Worldflame odbył wizytę szkoleniową u producenta Alfa Refrattari – wytwórcy pieców do pizzy i urządzeń do gotowania opalanych drewnem, ponieważ rozszerza swoją ofertę o tego rodzaju produkty. Zapraszamy do poznania szczegółów.

Montaż ciepłej zabudowy w systemie LilaTec

lilatec_instrukcja

Artykuł pokazuje zaawansowaną technologicznie metodę budowy ciepłej zabudowy przy użyciu nowoczesnego Systemu LilaTec. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją i oczywiście do jak najczęstszego stosowania tego rodzaju rozwiązań.