Wygraj nowoczesny kominek

Zasady konkursu: Po pierwsze musisz mieć odpowiednie warunki techniczne abyśmy mogli zamontować u Ciebie kominek. O formalności zapytamy Cię gdy wygrasz, teraz wierzymy Ci na słowo :)
Napisz dlaczego to właśnie u Ciebie powinniśmy zamontować nowoczesny kominek wiszący firmy ROCAL. – dodatkowo możesz załączyć zdjęcie miejsca w którym być może zawiśnie twój nowy kominek


Szczegółowe informacje o urządzeniach:ROCAL Vertex oraz ROCAL D8

Wskazówki: Możesz napisać coś o sobie, swoim domu, rodzinie, marzeniach, pasjach.

Ważna informacja: Pamiętaj że tekst który do nas wyślesz zostanie opublikowany na naszym facebookowym fanpejdżu więc nie podawaj w nim szczegółowych danych osobowych. W formularzu zapytamy Cię również o imię i miejscowość oraz dane kontaktowej (telefon lub email). Dane kontaktowe oczywiście nie będą nikomu udostępnione, potrzebne będą nam one aby poinformować Cię gdy wygrasz konkurs. Kominek kojarzy się z ciepłem i miłą atmosferą dlatego pod wpisami zezwalamy tylko na miłe komentarze – „Jak nie masz nic miłego do napisania nie pisz wcale” –  wszelaki hejt w komentarzach będzie usuwany a ów delikwent blokowany.

Kryterium wyłonienia zwycięzcy: Zwycięzcę wybierze nasze zacne jury. Najważniejszym kryterium będzie to co do nas napiszesz ale również będziemy brali pod uwagę zaangażowanie facebookowej społeczności w postaci polubień i komentarzy pod twoim tekstem który opublikujemy na naszym fanpajdżu. Psssst możesz zachęcić znajomych aby to oni polubili i napisali coś miłego w komentarzu.

Zaczynamy

Polub nasz profil na Facebook’u

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

  • Wskazówki: Możesz napisać coś o sobie, swoim domu, rodzinie, marzeniach, pasjach.
  • Przeciągnij i upuść lub
    Dozwolone rozszerzenia: jpg, png, jpeg.
  • Tylko do kontaktu w przypadku wygranej
  • Tylko do kontaktu w przypadku wygranej
  • Regulamin konkursu