Historia firmy WorldFlame

Worldflame sp. z o.o. to firma w 100 % polska, założona w 2014 roku będąca kontynuacją firmy FHU Ferdo , która od 2000 roku zajmowała się projektowaniem i wykonawstwem kominków w oparciu o produkty francuskich, niemieckich, włoskich i austriackich producentów. Od 2004 roku działalność została rozszerzona o rynki: ukraiński, litewski i białoruski.
Dziś rozbudowana struktura nowej firmy WorldFlame, dzięki pasji a przede wszystkim doborze najlepszych europejskich producentów, jest największym producentem i importerem kominków i pieców wolnostojących w Polsce. W swoim portfolio poza niezwykle cenionymi przez designerów piecami hiszpańskiego producenta marki Rocal, oferuje także uznane marki Denia, Carbel i LL-Calor, oferując wkłady kominkowe, piece wolnostojące (tzw. Kozy), kasety kominkowe, grille, piece do gotowania oraz systemy kominowe francuskiej firmy Poujoulat.

Nagrody i wyróżnienia

obie-nagrody-razem-300x169-1
2009-PŁOMIEŃ-ROKU-ZA-TOWER-XTRA-300x200

Założyciel

Właścicielem firmy jest Dariusz Jaduszyński związany z branżą kominkową od ponad 15 lat, ogromny autorytet, od 10 lat prowadzi szkolenia z zakresu budowy kominków, systemów akumulacji energii grzewczej, systemów technik wodnych. Od 2013 roku jedyny i wyłączny certyfikowany trener systemów hypocaustycznych w Polsce, Ukrainie, Białorusi i na Litwie. Jako dotąd jako jedyny w Polsce uzyskał prawo do nadawania certyfikatów uprawniających do projektowania i wykonywania rozwiązań hypocaustycznych.

Nasze marki

Główną cechą rozpoznawalną firmy jest szeroka oferta, wysokiej jakości produktów i niepowtarzalny design, a także różnorodność oferowanych urządzeń oraz profesjonalna obsługa. Obsługujemy zarówno firmy kominkowe, jak i klientów indywidualnych. Firma posiada sieć dilerów w całej Polsce, a także na Ukrainie, Białorusi oraz Litwie. Aby zapewnić kompleksową obsługę klienta indywidualnego oferujemy, doradztwo, projektowanie, montaż oraz serwis naszych urządzeń.

Siedziba i Showroom

BUDYNEK
SZHOWROOM-PIECE-AF

Struktura firmy

Dariusz Jaduszyński

Właściciel

jaduszynski@worldflame.pl

Sekretariat/Obsługa biura

+48 76 835 85 77

biuro@worldflame.pl

Opiekun Architektów

+48 510 093 655

architekt@worldflame.pl

Dział sprzedaży Hurt

+48 510 093 656

hurt@worldflame.pl

Dział sprzedaży Detal

+48 730 001 003

detal@worldflame.pl

Reklamacje

+48 730 001 003

reklamacje@worldflame.pl

Obsługiwane rynki

Firma Wordflame to nie tylko rynek Polski. Rysą charakterystyczną dla firmy stał się dynamiczny rozwój dystrybucji urządzeń Austroflamm oraz Rocal i LL-Calor także na rynki Europy wschodniej. Będąc wyłącznym importerem produktów Austroflamm w Polsce, w 2010 roku pozyskaliśmy dla tej marki rynek litewski. Liczne spotkania, kontakty handlowe, prowadzone przez nas szkolenia produktowe oraz techniczne, zaowocowały powstaniem sprawnie działającej sieci handlowej, a popularność marki stale rośnie. Od roku 2011 obsługujemy też rynek białoruski. Początek naszej współpracy wiąże się z marką Austroflamm. Dzięki podjętym przez nas działaniom (przede wszystkim szkoleniom produktowo-technicznym) austriackie urządzenia zdobyły tam duże uznanie. W ciągu kilku zaledwie miesięcy od nawiązania kontaktów handlowych na Białorusi, marka Austroflamm wyraźnie zaistniała na tym rynku i powstała silna sieć handlowa. Za naszym pośrednictwem Białoruś jest regularnie zaopatrywana w urządzenia, ale również w materiały budowlane i akumulacyjne austriackiego producenta. W wyniku dobrej współpracy i rosnącego wzajemnego zaufania od 2012r. dostarczamy na rynek białoruski również urządzenia hiszpańskich marek Rocal oraz LL-Calor i tak oto mamy wpływ na kształtowanie mentalności klienta białoruskiego poprzez otwieranie go na piece wolnostojące. Dzięki naszym działaniom również rynek ukraiński dobrze zasymilował wysokiej jakości produkty Austroflamm (od 2011r.), a takżel Rocal oraz LL-Calor (2012r.) Prowadzone przez nas szkolenia produktowe, handlowe i techniczne (w Polsce, Ukrainie czy Austrii), zaowocowały powstaniem sprawnie działającej tam sieci handlowej oraz tym, że dystrybutorzy są wysoko cenionymi fachowcami zarówno w dziedzinie handlu, jak i montażu oraz serwisu tych urządzeń. Za naszym pośrednictwem rynek ukraiński co miesiąc jest zasilany kolejnymi dostawami produktów Austroflamm, Rocal i LL-Calor.

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor