Zadzwoń do nas 76 835 85 77 lub podaj swój numer, oddzwonimy!
Bezpłatne, profesjonalne doradztwo osobiście i przez telefon

Piec do pizzy – 4 Pizze

PLN
ModelCena14 790 PLN

Dzięki dużym wymiarom i i szerokim drzwiom, w tym piecu można przygotować 4 pizze w zaledwie 90 sekund lub nawet 4 kg chleba. Ten opalany drewnem piec ogrodowy można również umieścić na balkonie lub tarasie, ponieważ jest wyposażony w profesjonalną ogniotrwałą podłogę. Obudowa ze stali nierdzewnej pozwala na szybkie osiągnięcie temperatury roboczej. Aby utrzymać ciepło przez długi czas, oraz by zminimalizować zużycie drewna, piec został zaizolowany włóknem ceramicznym. Posiada przydatne półki boczne ze stali nierdzewnej, na których można umieścić miski, składniki lub dania z pieca. Piec posiada zintegrowane uchwyty, dzięki czemu niezbędne narzędzia do gotowania są zawsze pod ręką.

Funkcje
Płyta kuchenna jest wykonana z wymiennych płyt ogniotrwałych o 2,5 cm grubości, które mają zdolność do magazynowania ciepła i przekazują je dań, które są obecnie gotowane.

Ten piec ogrodowy opalany drewnem posiada kopułę ze stali nierdzewnej, dzięki czemu może osiągać wysokie temperatury przy użyciu mniejszej ilości drewna.

Izolacja z włókien ceramicznych zachowuje ciepło przez długi czas wewnątrz pieca.

Piec wyposażony jest pirometr. Wystarczy tylko jedno spojrzenie, aby wiedzieć, jaka jest średnia temperatura w komorze spalania.

Duży otwór drzwiowy posiada podwójny drewniany ergonomiczny uchwyt, który umożliwia pewny chwyt. Proces spalania można regulować przesuwając drzwi.

Piec posiada wbudowane tylne koła, które sprawiają, że można łatwo i szybko przenieść to urządzenie i umieść je  w dowolnym miejscu.

Posiada on komfortowe uchwyty kasetowe do przechowywania narzędzi do gotowania.

Jest wyposażony w funkcjonalne półki boczne, które zostały dobrane, aby umożliwić wsparcie niezbędne do przygotowywania potraw i gotowania.

Piec 4 pizze może funkcjonować również w domu. W tym celu wystarczy zamontować komin za pomocą kilku śrub. Można również zdemontować półki boczne i rozpocząć przyjemność z gotowania.

Dostępny jest w kolorze czerwonym lub miedzianym.

Zalety pieców Alfa Refrattari

 • Technologia FORInox

  Opatentowana technologia, która łączy w sobie wysoką wytrzymałość stali z właściwościami fizycznymi ogniotrwałej ceramiki.

 • Advanced Heat Technology

  System AHT wykorzystuje właściwości chemiczne i fizyczne cząstek ilastych, które tworzą ogniotrwałe podłoże.

 • Łatwa instalacja

  Instalacja pieca opalanego drewnem nigdy nie była łatwiejsza i szybsza. Piece Alfa Pizza pokryte stalą nierdzewną są gotowe do użytku już po kilku prostych krokach. W dodatku nie jest do tego potrzebny wykwalifikowany personel.

 • Wyjatkowo ekonomiczne

  Efekt jest możliwy do uzyskania dzięki zastosowaniu maksymalnej szczelności komory spalania, materiałowi ceramicznemu Keramott i precyzyjnemu sterowaniu procesem spalania. Urządzenia są szczelne dzięki czemu można spowolnić zużycie opału, a więc rzadziej dokładać drewno.

Dane techniczne

4 Pizze

Ilość minut do rozgrzania15 minut
Ilość pizzy w jednym czasie4 szt.
Ilość pizzy w 15 minut14 szt.
Wypieku chleba4 kg
Średnie zużycie opału4 kg/h
Powierzchnia0,48 m2
Powierzchnia gotowania80x60 cm
Otwór Spalinowy∅ 15,0
Szerokość155 cm
Głębokość88 cm
Wysokość całkowita202 cm
Masa140 kg
Szerokość otworu drzwiowego68 cm
Wysokość otworu drzwiowego22 cm
Maksymalna temperatura400
Dostępne kolory
ModelCena14 790 PLN
Sugerowana cena detaliczna. Cena netto urządzenia w wersji standard. Cena w walucie PLN.

Opinie klientów

Brak opinii o tym produkcie

Napisz recenzję

Dlaczego tak wielu klientów wybrało nasze kominki

 • Sześcioletnia gwarancja na wszystkie urządzenia
 • Profesjonalna i szybka obsługa serwisowa
 • Własne laboratoria badawcze
 • Ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji kominków
 • Profesjonalne doradztwo techniczne
 • Opinie zadowolonych klientów
 • Gwarancja najwyższej jakości urządzeń
 • Niepowtarzalny, różnorodny design
 • Współpraca z jednym z najlepszych projektantów Joanem Gasparem

FAQ

Tak. Dzięki zastosowaniu kurtyny gorącego powietrza, przebiegającej wzdłuż całej powierzchni wewnętrznej drzwi, sadze nie mają możliwości przylgnięcia do szyby.

Zamknięta komora spalania wpływa na wysoką szczelność urządzenia i dzięki systemowi przepustnic, to Państwo mają wpływ na proces spalania wewnątrz komory (regulacja dopływu powietrza do spalania). Dzięki wysokiej szczelności, nasze urządzenia mogą być montowane w domach pasywnych oraz z systemem rekuperacji.

Większość urządzeń wyprodukowana jest ze stali (wyjątki: G1, Wien i piecyki Chester). Żeliwo co prawda szybciej się nagrzewa, ale też i szybciej stygnie, co znacznie skraca czas oddawania energii grzewczej do pomieszczenia. Kominki stalowe dłużej przekazują ciepło. Dają również możliwość zastosowania dodatkowych materiałów akumulacyjnych, które magazynują energię grzewczą z korpusu urządzenia i oddają ją przez długie godziny do pomieszczenia na zasadzie radiacji.