Zadzwoń do nas 76 835 85 77 lub podaj swój numer, oddzwonimy!
Bezpłatne, profesjonalne doradztwo osobiście i przez telefon

Piec do pizzy 5 Minuti

PLN
ModelCena11 310 PLN

Jest to kompaktowy piec opalany drewnem do wypieku chleba oraz pizzy. Wyposażony jest w 4 kółka, dzięki czemu jest łatwy w przemieszczaniu. Ten piec najlepiej sprawdza się na balkonach, tarasach i w ogrodach.Składa się z ogniotrwałego podłoża oraz kopuły ze stali nierdzewnej izolowanej włóknami ceramicznymi, dzięki czemu bardzo szybko osiąga odpowiednią temperaturę gotowania. Stąd jego nazwa! 5 Minuti może być sprzedawany z podstawą lub bez, przy czym należy pamiętać, że zakupienie podstawy daje większe możliwości przemieszczania go. Ponadto wersja rozbudowana zawiera większy wachlarz kolorystyczny (dostępny jest w kolorze czerwonym lub miedzianym). To doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi na świeżym powietrzu. To również wspaniały sposób na przygotowanie zdrowego i aromatycznego jedzenia.

Zalety pieców Alfa Refrattari

 • Technologia FORInox

  Opatentowana technologia, która łączy w sobie wysoką wytrzymałość stali z właściwościami fizycznymi ogniotrwałej ceramiki.

 • Advanced Heat Technology

  System AHT wykorzystuje właściwości chemiczne i fizyczne cząstek ilastych, które tworzą ogniotrwałe podłoże.

 • Łatwa instalacja

  Instalacja pieca opalanego drewnem nigdy nie była łatwiejsza i szybsza. Piece Alfa Pizza pokryte stalą nierdzewną są gotowe do użytku już po kilku prostych krokach. W dodatku nie jest do tego potrzebny wykwalifikowany personel.

 • Wyjatkowo ekonomiczne

  Efekt jest możliwy do uzyskania dzięki zastosowaniu maksymalnej szczelności komory spalania, materiałowi ceramicznemu Keramott i precyzyjnemu sterowaniu procesem spalania. Urządzenia są szczelne dzięki czemu można spowolnić zużycie opału, a więc rzadziej dokładać drewno.

Dane techniczne

5 Minuti

Ilość minut do rozgrzania15 minut
Ilość pizzy w jednym czasie2 szt.
Ilość pizzy w 15 minut6 szt.
Wypieku chleba2 kg
Średnie zużycie opału3 kg/h
Powierzchnia0,3 m2
Powierzchnia gotowania60x50 cm
Otwór Spalinowy∅ 15,0
Szerokość93 cm
Głębokość63 cm
Wysokość całkowita190 cm
Masa85 kg
Szerokość otworu drzwiowego59,6 cm
Wysokość otworu drzwiowego18 cm
Maksymalna temperatura400
Dostępne kolory
ModelCena11 310 PLN
Sugerowana cena detaliczna. Cena netto urządzenia w wersji standard. Cena w walucie PLN.

Opinie klientów

Brak opinii o tym produkcie

Napisz recenzję

Dlaczego tak wielu klientów wybrało nasze kominki

 • Sześcioletnia gwarancja na wszystkie urządzenia
 • Profesjonalna i szybka obsługa serwisowa
 • Własne laboratoria badawcze
 • Ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji kominków
 • Profesjonalne doradztwo techniczne
 • Opinie zadowolonych klientów
 • Gwarancja najwyższej jakości urządzeń
 • Niepowtarzalny, różnorodny design
 • Współpraca z jednym z najlepszych projektantów Joanem Gasparem

FAQ

Tak. Dzięki zastosowaniu kurtyny gorącego powietrza, przebiegającej wzdłuż całej powierzchni wewnętrznej drzwi, sadze nie mają możliwości przylgnięcia do szyby.

Zamknięta komora spalania wpływa na wysoką szczelność urządzenia i dzięki systemowi przepustnic, to Państwo mają wpływ na proces spalania wewnątrz komory (regulacja dopływu powietrza do spalania). Dzięki wysokiej szczelności, nasze urządzenia mogą być montowane w domach pasywnych oraz z systemem rekuperacji.

Większość urządzeń wyprodukowana jest ze stali (wyjątki: G1, Wien i piecyki Chester). Żeliwo co prawda szybciej się nagrzewa, ale też i szybciej stygnie, co znacznie skraca czas oddawania energii grzewczej do pomieszczenia. Kominki stalowe dłużej przekazują ciepło. Dają również możliwość zastosowania dodatkowych materiałów akumulacyjnych, które magazynują energię grzewczą z korpusu urządzenia i oddają ją przez długie godziny do pomieszczenia na zasadzie radiacji.