Zadzwoń do nas 76 835 85 77 lub podaj swój numer, oddzwonimy!
Bezpłatne, profesjonalne doradztwo osobiście i przez telefon

Piec do pizzy Special Pizzeria 145

PLN
Cena24795PLN

SPECIAL PIZZERIA 145 to piec opalany drewnem, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających szefów kuchni. Jak reszta pieców z rodziny SPECIAL PIZZERIA, które od 30 lat słyną z niezawodności, to urządzenie również doskonale sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Piec ten w całości został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Każdy jego element został przygotowany ręcznie przez wyspecjalizowanych rzemieślników. Piec został wyposażony w żeliwne ujście spalin. Dużą zaletą tej konstrukcji jest szeroki otwór drzwiowy, który dzięki swemu kształtowi, z jednej strony pozwala na doglądanie przygotowywanych potraw, z drugiej zapobiega nadmiernemu uciekaniu ciepła. Dzięki idealnie kulistej kopule, która jest bez watpienia wyższa niż w tradycyjnych piecach, w jej wnętrzu zachodzi idealna rotacja powietrza, cop pozwala na równomierne opiekanie potraw. Ogniotrwałe podłoże, które stanowi powierzchnię do pieczenia, składa się z cegieł, które mogą wytrzymać do 1200 ° C . Elementy podłoża można łatwo wymienić bez pomocy ekspertów.

Zalety pieców Alfa Refrattari

 • ForniREF

  Technologi pozwalająca zoptymalizować proces ogrzewania, zmniejszając zużycie i zapewniając utrzymanie ciepła wewnątrz. Jest wynikiem starannego doboru surowców, które odznaczają się najwyższą jakością. Dobry dobór materiałów gwarantuje wysoką wytrzymałość mechaniczną.

 • Modułowa konstrukcja

  Piece ceramiczne budowane są z tak zwanych prefabrykantów. Każdy z elementów jest wyrabiany ręcznie według ściśle procedury przez eksperta. Wszystkie moduły doskonale do siebie pasują, a montaż pieca staje się o wiele łatwiejszy i przyjemniejszy.

 • Ręcznie wykonane

  Piece ceramiczne producenta Alfa Refrattari są wykonane w całości ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników. Dzięki 30 letniemu doświadczeniu udało się wykorzystać osiągnięcia tradycyjnych włoskich pieców i usystematyzować je w zorganizowaną linię produkcyjną przy najwyższej jakości materiałów.

 • Advanced Heat Technology

  System AHT wykorzystuje właściwości chemiczne i fizyczne cząstek ilastych, które tworzą ogniotrwałe podłoże.

Dane techniczne

SPECIAL PIZZERIA 145

Wewnętrzna średnicaØ 130 cm
Waga480 kg
Ilość pizzy w jednym czasie8 szt
Ilość upieczonego chleba16 kg
Czas potrzebny na rozgrzanie80 min.
Cena24 795PLN
Sugerowana cena detaliczna. Cena netto urządzenia w wersji standard. Cena w walucie PLN.

Opinie klientów

Brak opinii o tym produkcie

Napisz recenzję

Dlaczego tak wielu klientów wybrało nasze kominki

 • Sześcioletnia gwarancja na wszystkie urządzenia
 • Profesjonalna i szybka obsługa serwisowa
 • Własne laboratoria badawcze
 • Ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji kominków
 • Profesjonalne doradztwo techniczne
 • Opinie zadowolonych klientów
 • Gwarancja najwyższej jakości urządzeń
 • Niepowtarzalny, różnorodny design
 • Współpraca z jednym z najlepszych projektantów Joanem Gasparem

FAQ

Tak. Dzięki zastosowaniu kurtyny gorącego powietrza, przebiegającej wzdłuż całej powierzchni wewnętrznej drzwi, sadze nie mają możliwości przylgnięcia do szyby.

Zamknięta komora spalania wpływa na wysoką szczelność urządzenia i dzięki systemowi przepustnic, to Państwo mają wpływ na proces spalania wewnątrz komory (regulacja dopływu powietrza do spalania). Dzięki wysokiej szczelności, nasze urządzenia mogą być montowane w domach pasywnych oraz z systemem rekuperacji.

Większość urządzeń wyprodukowana jest ze stali (wyjątki: G1, Wien i piecyki Chester). Żeliwo co prawda szybciej się nagrzewa, ale też i szybciej stygnie, co znacznie skraca czas oddawania energii grzewczej do pomieszczenia. Kominki stalowe dłużej przekazują ciepło. Dają również możliwość zastosowania dodatkowych materiałów akumulacyjnych, które magazynują energię grzewczą z korpusu urządzenia i oddają ją przez długie godziny do pomieszczenia na zasadzie radiacji.