Szkolenie z ciepłej zabudowy

W siedzibie naszej firmy dnia 11.03.2016r. od godziny 09:30 do 17:00 odbyło się szkolenie techniczne poświęcone zagadnieniom związanym z materiałami budowlanymi marki Austroflamm. Było to kolejne szkolenie organizowane przez firmę Worldflame Sp. z o. o. Dbamy o to, by nasi partnerzy handlowi dokładnie znali nowoczesne techniki oferowane przez producentów współpracujących z naszą firmą. Dobre przygotowanie merytoryczne naszych partnerów zapobiega popełnianiu błędów podczas instalacji pieców i wkładów kominkowych. Pozwala również na stosowanie nowoczesnych i dobrze przetestowanych technologii grzewczych. To konkretne szkolenie w rozbudowany sposób opisywało sposób budowy ciepłej zabudowy z wykorzystaniem innowacyjnego Systemy LilaTec. Nie zabrakło również czasu na wprowadzenie w zagadnienia dotyczące hypocausty.

Przedstawiona informacje spotkały się z dużym zainteresowaniem naszych Partnerów Handlowych. Ze szczególnie pozytywnym przyjęciem spotkał się fakt, że System LilaTec jest wyjątkowo prosty w montażu, jest kompatybilny z każdym wkładem marki Austroflamm, a co najważniejsze, ciepłą zabudowę w systemie LilaTec można wybudować w pojedynkę.

Na szkoleniu został również asortyment specjalistycznych materiałów budowlanych oferowanych przez markę Austroflamm, takich jak gładzie kleje puce i siatka zbrojeniowa, które są odporne na wysokie temperatury w doskonały sposób łączą powierzchnię pieca z materiałami wykończeniowymi. Poniżej zamieszczamy harmonogram przeprowadzonego szkolenia:

  • 9.30 -10:00 -Recepcja, kawa;
  • 10:00 – 11:30 -Prezentacja materiałów budowlanych i systemu LilaTec;
  • 11:30 – 11:45 -Przerwa;
  • 11:45 – 13:00 -Prezentacja produktów Austroflamm;
  • 13:00 – 14:00 -Przerwa Lunch;
  • 14:00 – 15:30 -Charakterystyka hypocaust i przedstawienie różnic między systemem hypocaust a ciepłymi
    kominkami akumulacyjnymi;
  • 15:30 – 16:15 -Zajęcia praktyczne;
  • 16:15 – 17:00 -Podsumowanie, pytania, zakończenie;

Już wkrótce zaprosimy Państwa na kolejne szkolenie.