Cross Straceńców – Pizza Straceńców

Po raz szósty na terenie Głogowa odbył się Cross Straceńców. To impreza dla prawdziwych twardzieli, która wymaga od nich zmierzenia się z naturą i samym sobą na trasie pełnej niespodziewanych zwrotów i zakrętów. To także wielkie wydarzenie sportowe i kulturalne dla mieszkańców miasta, ponieważ zawody mają charakter ogólnopolski. Rywalizowali zawodnicy z całego kraju, którzy zabrali ze sobą swoich kibiców. Towarzyszyły im także media o zasięgu krajowym.

Firma Worldflame włączyła się w organizację tego wydarzenia i zyskała bardzo zaszczytne miano Partnera. Chcąc wesprzeć zdeterminowanych zawodników postanowiliśmy przygotować dla nich wspaniałą włoską pizzę. Każdy z ponad 800 zawodników mógł pokrzepić swe siły i spróbować tej spektakularnej kuchni, prosto z naszych nowych pieców. Była to fantastyczna okazja, by pokazać światu najlepsze tego rodzaju urządzenia. Do pomocy przyjechali do nas spod Rzymu reprezentanci włoskiego producenta Alfa Refrattari z szefem kuchni Giuseppe na czele.

Oto kilka fotografii obrazujących tę wspaniałą zabawę i zespołową pracę. A już nie długą będą Państwo mogli zobaczyć nasze piece w akcji na innych ważnych dla życia miasta okazjach.

Kasper 14

Na zdjęciu nasz główny kucharz. Korzysta własnie z pieca „Allegro„. Obok pieca stoi komplet profesjonalnych akcesoriów. Jak widać na pirometrze wewnątrz pieca panuje temperatura 400 °C.

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor